5 кращих мотивуючих фільмів про кар’єру

5 кращих мотивуючих фільмів про кар’єру

Modista зібрала підбірку мотивуючих фільмів, після перегляду яких вам не захочеться втрачати віру у власні сили.

«Ерін Брокович»

Ця стрічка була удостоєна п’яти «Оскарів». Сюжет фільму «Ерін Брокович» – це розповідь про матір-одиначку без освіти, але з сильним характером.

Завдяки її зусиллям – вона стає адвокатом і здобуває перемогу в суді над величезною корпорацією. Картина демонструє наступний урок – якщо є мета, то і перешкоди не перешкода.

Треба рухатися незважаючи ні на що. У світі бізнесу і кар’єри часто потрібно робити саме так.

5 кращих мотивуючих фільмів про кар'єру

“Ділова жінка”

Фільму «Ділова жінка» вже більше 20 років, але кіно актуально до сих пір. Головна героїня за мірками світу бізнесу, не вміє абсолютно нічого. Але у неї є талант бачити шанси і використовує вона їх на всі сто. Невеликий спойлер: в кінці хепі-енд. До речі, чоловічу роль у фільмі зіграв Харрісон Форд.

“Соціальна мережа”

Американська біографічна драма розповідає про створення популярної соціальної мережі Facebook. Кінокартина дасть вам можливість зрозуміти, як будується бізнес в легендарній Кремнієвій долині.

Правда, у фільмі є якийсь вигадка, але крім самого Марка Цукерберга таких нюансів ніхто не знає, він не вдавався в подробиці, а лише зазначив, що не всі в цьому фільмі правда.

Стрічка зібрала багато позитивних відгуків, подивіться і ви на дозвіллі.

“Їж Молися Люби”

Фільм знятий по автобіографічній книзі Елізабет Гілберт, в головній ролі блищить чарівна Джулія Робертс. Кінострічка розповідає про те, як важливо подорожувати. Поїздки – кращі ліки від депресії.

Ви побачите, як можна провести добре час і отримати підзарядку власних батарейок. Від себе додамо, що будь-які подорожі дають нові сили і мотивацію для досягнення поставлених цілей.

ПО ТЕМІ
Українська співачка Аліна Паш вперше показала свою квартиру в Києві

“Залізна леді”

Біографія Маргарет Тетчер не зможе залишити вас байдужим. Сильна жінка своїм прикладом показує, що іноді краще вчасно піти, ніж залишитися.

Картина була знята в 2011 році, і весь цей час вона потрапляє у всілякі вибірки. Фільм дійсно цікавий і мотивуючий.

До речі, це не перше кіно про відомого політика, дана особистість на світовій арені заслуговує, щоб про неї знімали художні автобіографічні стрічки.

 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Будковська Юлія