Настя Каменських випустила новий трек “Ма”

Настя Каменських випустила новий трек “Ма”

Трек увійде до майбутнього альбому артистки “Червоне вино”.

Поки в Мережі всі дивляться реаліті-шоу Насті Каменських, артистка вирішила всіх порадувати ще і музичної новинкою. Зустрічайте новий трек NK – “Ма”!

Поп-діва NK не збавляє обертів і продовжує радувати шанувальників новими прем’єрами. Так, сьогодні, 16 квітня, артистка презентувала новий запальний трек “Ма”, який також увійде в майбутній альбом співачки “Червоне вино”.

Пісня яскраво відображає ще одну грань творчості співачки. Динамічні ритми з перших нот так і ваблять слухача вийти на танцпол. Трек є закликів до всіх чоловіками, щоб вони були завжди рішучі у своїх намірах. І ніколи не соромилися підійти до тієї красуні, яка своїми запальними танцями привернула їхню увагу і запала в душу.

Настя Каменських випустила новий трек "Ма"

У п’ятницю, 16 квітня, українська співачка Настя Каменських презентувала нову пісню під назвою “Ма”

Цитата

Не потрібно боятися говорити дівчатам про свої почуття і зізнатися в симпатії. Навіть, якщо це випадкове знайомство. Адже ми дівчата намагаємося бути чарівними не тільки для себе, але і для чоловіків. Хочемо знайти того єдиного і гідного. Тому трек “Ма” не просто заклик. Він відкриває історію кохання з першого погляду. Вона зустрічається на танцполах на гучних вечірках, де серед натовпу можна знайти ту саму magical, яку все життя шукав. І відпустивши все сорому, знявши завісу страху, все відбувається зовсім інакше. Залишається тільки підійти і сказати їй бажані слова: “Від такої краси я просто полетів”,


– поділилася Настя Каменських.

Настя Каменських випустила новий трек "Ма"

Зустрічайте новинку!

Нагадаємо, співачка, яка зовсім недавно запустила свій власний Діджитал-реаліті “Девочки рулят”, анонсувала дату прем’єри альбому “Червоне вино”. Музична новинка буде представлена ​​слухачам 14 травня. Альбом вже відкритий до попереднім замовленням на діджітальних майданчиках.

ПО ТЕМІ
Полякова засвітилася в обіймах Винника. фото

Нагадаємо, дієтолог який розвінчує міфи про харчування в новому випуску реаліті-шоу NK “Девочки рулят”.

Фото: прес-служба, соцмережі

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Дудіна Вікторія