Жіночий оргазм: ТОП – міфів які давно пора розвіяти

Жіночий оргазм: ТОП – міфів які давно пора розвіяти

Жіночий оргазм довгий час був предметом дискусій: його природу не розуміли, а жінок намагалися переконати в його рудиментарні. Але деякі міфи зберігаються і зараз – розвіюємо найпопулярніші з них.

У 19 столітті наука не вірила в жіночий оргазм, а спазми задоволення у жінок вчені називали істерією. У такого «сказу матки» були відповідні симптоми: безсоння і мігрень, перепади настрою, перманентна втому. Причину бачили в поганому кровообігу в органах малого таза.

Істерію навіть лікували: лікарі своїми руками виводили цю «нечисть» з жінок, виконуючи масаж вагіни і вульви. «Хвороба» вважалася невиліковною і жінки ходили на масаж роками. Тільки в середині 20 століття відкрили саме поняття жіночого оргазму, і це була своєрідна революція. У жінки нарешті з’явилося право насолоджуватися сексом так само, як це робили чоловіки.

Жіночий оргазм: ТОП - міфів які давно пора розвіяти

Сьогодні сексологія зробила крок далеко вперед. Незважаючи на це, навколо оргазму зберігаються безліч міфів, які не дають жінкам розкрити свою сексуальність і отримувати задоволення в ліжку.

Міф 1. Вагінальний оргазм краще клиторального

За цей міф ми повинні «дякувати» дідусеві Фрейду. Саме він умовно розділив оргазм на інфантильний (кліторальний) і «дорослий» (вагінальний). Теорія Фрейда зародила комплекси в умах жінок: багато хто з них відчувають себе неповноцінними тому, що не можуть отримати задоволення виключно від вагінального сексу.

Жінки вважають себе «поганими коханками», а за фактом досить трохи більше дізнатися про свою фізіології і розвивати чутливість своєї вагіни.

  • По-перше, якщо у тебе висока чутливість вагіни, ти будеш яскравіше відчувати стимуляцію і можеш отримати оргазм.
  • По-друге, якщо чутливість вагіни низька і ти можете отримувати оргазм тільки від стимуляції головки клітора – це теж нормально. Тому що будь-який оргазм прекрасний, і зовсім не важливо, як ти змогла його отримати.
ПО ТЕМІ
Кожен вік підвладний: секс після 50

Міф 2. Жінка повинна отримувати задоволення від стимуляції зони G

Існування зони G досі перебуває під сумнівом. Також не цілком доведено, що від її стимуляції можна отримати оргазм. Ми всі різні, у нас різний ступінь чутливості: кому-то може бути приємно, коли партнер пестить цю область вагіни, а кому-то така стимуляція здається неприємною.

Жіночий оргазм: ТОП - міфів які давно пора розвіяти

Міф 3. Не можна чіпати клітор під час сексу

І тут ми знову повертаємося до міфічного верховенства вагіни над клітором. А правда полягає в тому, що більша частина жінок отримують оргазм при стимуляції головки клітора – і це нормально. Тому не треба соромитися своєї фізіології: ти можеш пестити себе в сексі з партнером цілком легально і без докорів сумління.

Міф 4. Ти завжди повинна хотіти займатися сексом

А як насправді? Все в нашому житті хвилеподібно. І це абсолютно фізіологічно, коли сьогодні ти хочеш займатися сексом, а завтра немає. Ця циклічність присутня у всьому.

Міф 5. Якщо ти не отримуєш оргазм, ти фригідна

Цей міф народився з змішання понять. Що таке фригідність? Це відсутність статевого потягу, коли ніколи не хотілося сексу і ти ніколи не була в стані сексуального збудження. Інша справа аноргазмія – відсутність оргазму. Тому труднощі з досягненням оргазму – це не фригідність, а саме аноргазмія.

А тепер увага: справжня аноргазмія – це коли ти взагалі не можеш отримати оргазм. Проблема пов’язана з особливостями периферичної нервової системи і зустрічається у 2-5% жінок на планеті. Погодься, ймовірність того, що ти потрапили в цю саму процентовку, вкрай мала.

  • Також аноргазмія буває придбана, наприклад, якщо ти довго приймала антидепресанти.
  • А ще вона може бути ситуативна, якщо ти знаходишся в стані стресу або в сварці з партнером.
ПО ТЕМІ
Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

При усуненні причин, що провокують аноргазмию, у жінки з’являється реальний шанс на оргазм.

Міф 6. Сквирт – це оргазм

Це не завжди оргазм і не потрібно чекати від сквірта чогось неймовірного. Скажу більше, сексологи досі ведуть суперечки навколо сквірта: є він чи це банальне нетримання сечі. Відповісти точно вони не можуть через труднощі з дослідженням даного процесу.

Жіночий оргазм: ТОП - міфів які давно пора розвіяти

Міф 7. Жінкам оргазм не так вже й потрібний

Найшкідливіший міф з усіх перерахованих вище, який вселяє жінкам другорядність їх задоволення і першочерговість задоволення партнера. Багато жінок згодні з таким станом речей. Вони вважають секс вдалим, якщо чоловік отримав оргазм, а їм не було боляче. Але відсутність болю – це занадто низька планка для твоєї задоволеності.

Я хочу, щоб ти почула мене прямо зараз. Оргазм – це те, заради чого варто займатися сексом. Це твоє право і не дозволяй нікому переконати себе в зворотному.

Міф 8. Для оргазму потрібен хороший коханець

Уяви собі, НІ. Регулярно читаю десятки повідомлень від дівчат, які сподіваються на чоловічу кмітливість / спритні руки / великий член. Вони чекають ідеального коханця, а ще гноблять своїх партнерів: «Ось мій колишній знав, як мене чіпати, а ти не знаєш». При цьому самі дівчата нічого не розповідають чоловікові про свою фізіології, своїх бажаннях і фантазіях.

Звичайно, так простіше: покласти обов’язок по оргазмів на кого-то другого. Але правда в тому, що відповідальність за задоволення лежить тільки на одній людині – і це ти сама. Ти – ключ до всіх оргазмів. Це ти знаєш своє тіло, силу стимуляції, яка тобі потрібна, знаєш свої ерогенні зони. Саме ти можеш перетворити чоловіка на першокласного коханця.

ПО ТЕМІ
У мережі обговорюють роман блогерів 8 і 13 років

На жаль, багато жінок обирають вичікувальну тактику: вони чекають більш досвідченого партнера або щасливого випадку. У цьому очікуванні можуть пройти роки.

Особисто для мене в сексі немає крайніх. Мені потрібні оргазми, значить я їх буду отримувати кожен секс. Коли-небудь я постарію і секс буду бачити тільки в кіно. І знаєш, про що я буду згадувати? Як же класно я провела той час в активній сексуальній фазі. Тобі я теж пропоную не відкладати свої оргазми на потім і почати отримувати їх прямо зараз. Для цього потрібно всього нічого – викинути міфи з голови і прислухатися до свого тіла.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Габовська Наталія