“Роман” юних блогерів: акаунти 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка заблокували

“Роман” юних блогерів: акаунти 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка заблокували

8-річна модель і блогер Мілана Маханец потрапила в скандал через відверті фото з 13-річним підлітком Павлом Паєм.

Соціальна мережа LIKEE заблокувала акаунти 8-річної Мілани Маханец і 13-річного Паші Пела, роман яких викликав шок у громадськості. Детальніше – в нашому матеріалі.

У Мережі майже цілий тиждень обговорюють скандальну новину про роман 8-річної блогерші Мілани Маханец і 13-річного підлітка Паші Пела. Діти не просто зустрічаються, а й живуть разом, а їхні батьки схвалюють такі відносини.

Після того, як на відносини неповнолітніх блогерів звернули увагу юристи та правоохоронні органи, соціальна мережа LIKEE заблокувала акаунти дітей. Відзначимо, що там у них налічувалося кілька мільйонів читачів.

"Роман" юних блогерів: акаунти 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка заблокували

Про те, що сторінки 8-річної Мілани та 13-річного Паші заблоковані розповів уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, який активно займався цією справою.

Цитата

Після інциденту, який набув резонансу, акаунти “юних блогерів” в мережі LIKEE заблоковані. Надійшло повідомлення від офіційного представника мережі, що вони обурені таким контентом.

– повідомив Кулеба.

Нагадаємо, що раніше поліція Київської області відкрила кримінальну справу за “поширення порнографії” через відвертих фотографій Мілани Маханец і Паші Павла. Після цього мати дівчинки заявила, що роман між дітьми був постановкою, щоб розпіарити її дочка і заробити гроші.

"Роман" юних блогерів: акаунти 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка заблокували

Зараз все відверті фотографії Мілани та Паші зникли з їх сторінок в Інстаграме.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Габовська Наталія