Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

Причини, чому чоловік не хоче дружину. Що робити, якщо близькість рідко: думки чоловіків, психологія проблеми.

Після декількох років шлюбу від колишньої пристрасті і романтики не залишається і сліду. З такою проблемою нерідко стикається безліч пар, намагаючись зрозуміти, чому чоловік не хоче дружину. Перш ніж влаштовувати скандал, слід розібратися в причинах того, що відбувається і знайти рішення, яке влаштує обох.

ВІДСУТНІСТЬ БАЖАННЯ

До найпоширеніших причин належать рутина і побут, що з’їдають відносини зсередини. Напружена обстановка призводить до сварок і непорозумінь. У якийсь момент колись близькі люди відчувають ненависть по відношенню один до одного.

До причин відсутності бажання відносяться:

 1. Зовнішність – на стадії романтичних зустрічей дівчина підносить себе з найкращої сторони, ретельно стежить за собою (макіяж, зачіска, манікюр, педикюр). Як тільки пара закріплює відносини штампом в паспорті, жінка поступово перестає стежити за собою. Чоловік, який звик до іншій картинці, не хоче бачити супутницю неохайною і шукає «ідеальну картинку» на стороні.
 2. Сімейні скандали – з’ясування стосунків вбиває в представниках протилежної статі сексуальний потяг в принципі.
 3. Надмірна опіка – при такому ставленні з боку жінки глава сім’ї перестає відчувати себе опорою. Йому весь час здається, що його, немов мале дитя, оберігає «мамочка» – це відштовхує від близькості з коханою.
 4. Нудно в ліжку – близькість стала повсякденною і нецікавою, без додавання новизни і експериментів. Звідси і втрата інтересу до партнера.
 5. Вагітність дружини – чоловік боїться зайвий раз доторкнутися до неї зі страху нашкодити майбутній дитині, тому відмовляється від близькості.
 6. Психологічне навантаження – чоловіки влаштовані так, що всі проблеми звикли тримати в собі. В результаті емоційний стан дає збій, негативно позначаючись на інтимні стосунки.
 7. Захворювання і патології – при фізіологічній особливості організму або інфекційних захворюваннях можливе зниження сексуальної активності. Гнітючими факторами служать алкоголізм, психічний розлад, порушення ендокринної системи та вік.
 8. Зв’язок на стороні – чоловік цілком задоволений, відповідно, не відчуває сексуального «голоду».
 9. Вікові зміни – після 40 років у чоловіків знижується тестостерон, відповідальний за статевий потяг.
ПО ТЕМІ
Жіночий оргазм: ТОП - міфів які давно пора розвіяти

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

ЧОМУ ЧОЛОВІК НЕ ХОЧЕ ДРУЖИНУ – ПОЯСНЕННЯ ЧОЛОВІКІВ

Помічаючи охолодження в стосунках, жінка намагається розібратися в причинах, чому чоловік не хоче дружину – розглянемо думки чоловіків:

 1. Венеричне захворювання – навряд чи чоловік зізнається в цьому. Найімовірніше, буде лікуватися, придумуючи всілякі відмовки, щоб не виконувати подружній обов’язок.
 2. Стрес і втому на роботі – після важкого дня, добираючись додому по пробкам, хочеться швидше опинитися на дивані, відпочити, поспати. Сил немає навіть на думки про інтимну близькість, не кажучи про сам процес.
 3. Хочеться новизни у відносинах – нерідко чоловіки як і раніше бажають свою дружину, але їм хочеться новенького, а дивлячись на улюблену, язик не повертається запропонувати їй щось нестандартне. Просто тому, що вмить долає незрозуміло звідки взялося почуття сорому.

Зверніть увагу!

Щоб остаточно не зруйнувати шлюб, слід частіше говорити по душах, не соромитися озвучувати свої бажання. Бути може, партнерка тільки і чекає від предмета свого обожнювання чогось неординарного.

ЯКЩО ЧОЛОВІК НЕ ХОЧЕ БЛИЗЬКОСТІ – ЩО РОБИТИ

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

Потрапляючи в подібну ситуацію, перш за все варто звернути увагу на себе і свою поведінку. Можливо, є сенс щось підкоригувати, перш ніж звинувачувати у всьому чоловіка:

 • спокусити чоловіка, надівши відповідне білизна, ніжно поглянути на нього, злегка посміхнувшись;
 • залишившись наодинці, спробувати щось нове, чого раніше не було;
 • більше уваги приділяти зовнішності, стежити за фігурою і тілом;
 • піклуватися про коханого чоловіка, робити компліменти – все це сприяє порушенню;
 • залишати за чоловіком право приймати важливі рішення, тим самим даючи зрозуміти, що саме він глава сім’ї;
 • вислуховувати всі зауваження на свою адресу, приймати їх до відома, в свою чергу, чітко формулюючи зауваження по відношенню до нього;
 • відпустити ситуацію і перестати постійно контролювати чоловіка, даючи йому свободу дій;
 • навіть перебуваючи вдома, бути привабливою, стежити за зовнішністю – змінити зачіску, відвідати салон краси, купити нову білизну;
 • влаштувати романтичну вечерю при свічках, запропонувати прогулятися просто так, без жодного приводу зробити приємний подарунок;
 • проявити ініціативу в інтимі, запропонувавши спробувати рольові ігри, поговорити на тему його еротичних фантазій.
ПО ТЕМІ
10 міфів про невинність

ПОНОВЛЕННЯ ФІЗИЧНОЇ БЛИЗЬКОСТІ – ПОРАДИ ПСИХОЛОГІВ

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

Основне завдання – з’ясувати причину, а не зробити партнера винуватим. При дотриманні нескладних правил повернути бажання цілком реально:

 1. Дати собі і чоловікові вільний простір. У пар, де обоє знають про кожен крок одне одного, просто не залишається місця для пристрасті. Подружжя живе, як родичі або просто друзі. Необхідна хоч маленька таємниця, що викликає інтерес у партнера. Виправити ситуацію допоможе «ковток свіжого повітря».
 2. Не соромитися говорити про те, кому, як і що подобається і навпаки. Час від часу шепотіти на вушко ласкаві слова, задурманюючи і зачаровуючи одночасно, пробуджуючи потяг.
 3. Чи не уникати близькості, розбавивши процес прелюдіями у вигляді масажу, поцілунками, несподіваними дотиками, ніжними словами, приємною релаксирующей музикою, свічками або приглушеним світлом.
 4. Підігріти інтерес партнера до своєї персони: серед робочого дня надіслати сполучення не побутового характеру, а відправити фотографію еротичного змісту. При цьому не потрібно доповнювати його текстом. Чоловік напевно буде з нетерпінням чекати закінчення робочого дня, щоб швидше зустрітися з коханою.

Психологія чоловіка така, що він за своєю природою відчуває себе переможцем, мисливцем, добувачем і альфа-самцем. Завдання жінки – постійно підігрівати його інтерес до своєї персони, бути для нього не тільки другом, соратником і однодумцем, але і коханкою, яка вміє слухати і вловлювати на льоту бажання.

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

Тоді у чоловіка прокинеться азарт, і він захоче відповісти тим же. У сім’ях, де практикується подібна модель поведінки, практично не буває розбіжностей.

Щоб через кілька років спільного проживання не зіткнутися з проблемою інтимного характеру, необхідно періодично влаштовувати собі відпочинок. Для цього необов’язково виїжджати за кордон. Досить провести вихідні разом, вибратися на природу, відключивши мобільні телефони, щоб ніхто не зміг порушити сімейного усамітнення.

ПО ТЕМІ
Плюси і мінуси цивільного шлюбу

Чоловік не хоче сексу: хто винен і що робити

ПІДСУМОК

 1. Відсутність статевого потягу чоловіка по відношенню до своєї дружини може бути продиктовано захворюваннями, віковими змінами і стресовими ситуаціями.
 2. Перш ніж накидатися зі звинуваченнями на адресу партнера, необхідно звернути увагу на себе і не вимагати від нього того, чого і ви не в силах йому дати.
 3. Для відновлення колишньої пристрасті варто урізноманітнити інтимне життя, без сорому поговорити на цю тему і прислухатися один до одного. Періодично влаштовувати собі відпочинок, відключивши мобільні телефони.
 4. При нерегулярної інтимного життя не потрібно рубати з плеча. Необхідно з’ясувати причину і знайти вихід з ситуації, що склалася. Тоді питання, чому чоловік не хоче дружину, відпаде сам собою.
Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Габовська Наталія