Карантин в Україні продовжили до кінця червня

Карантин в Україні продовжили до кінця червня

З’явилася свіжа інформація по частині боротьби з пандемією коронавіруса. Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин в Україні до 30 червня. Детальніше – в нашому матеріалі.

Уряд України прийняв рішення продовжити адаптивний карантин до кінця червня. До того ж, за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, в країні буде діяти режим надзвичайної ситуації.

Цитата

Уряд продовжить до 30 червня режим надзвичайної ситуації і, відповідно, карантину. Цей режим стосується, в першу чергу, органів державної влади та їх постійної готовності до режиму пандемії. Але це і ще одне нагадування всім українцям, що ми повинні залишатися обережними.


– повідомив прем’єр-міністр під час засідання Кабміну 21 квітня.

Карантин в Україні продовжили до кінця червня

Також Шмигаль заявив, що українці повинні бути дуже обережними під час Великодня та травневих свят, щоб не спровокувати ще одну хвилю коронавируса:

Цитата

Масові скупчення людей на Великдень можуть привести до нової хвилі захворюваності. Тільки наша обережність, дотримання протиепідемічних правил і вакцинація зможуть зупинити вірус.


Карантин в Україні продовжили до кінця червня

Нагадаємо, що 19 березня Київ потрапив в “червону” зону по COVID-показниками, а з 5 квітня ввели додаткові обмеження. Але і зараз про поліпшення ситуації в столиці України годі й казати: строгий карантин в столиці продовжено до 30 квітня.

Фото: прес-служба

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Скакун Олександр