Пол денс – більше, ніж фітнес: відео добірка

Пол денс – більше, ніж фітнес: відео добірка

Танець на пілоні, пол денс (англ. Pole dance), танець на жердині, пілонного спорт – вид спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправам.

Танці на пілоні пол денс – дуже красивий і гармонійний вид спорту, який проявляє силу, сексуальність і красу жінки. Для підняття настрою і натхнення, редакція Modista підібрала для вас найцікавіші ролики, при перегляді яких ви зможете насолодитися цим видом мистецтва.

Пол денс - більше, ніж фітнес: відео добірка

Танці на пілоні – це поєднання акробатики, пластики та акторської майстерності. Ще кілька років тому даний напрямок спорту часто плутали зі стриптизом, однак зараз таку думку, благо, відходить у минуле, і багато дівчат не бояться вчитися і виступати.

І хоча 9 лютого – Всесвітній день стриптизу, ми пропонуємо вам порцію натхнення в області полденса. Кращі ролики танців на пілоні – вже в нашому матеріалі.

Пол денс - більше, ніж фітнес: відео добірка

КРАЩІ РОЛИКИ ТАНЦЮ НА ПІЛОНІ

Танець на жердині – це різновид танцю, в рамках якого спортсмен танцює на жердині, виконуючи акробатичні, гімнастичні та танцювальні рухи. З початку 2000-х розвиває, як окремий напрямок в танцях. Займатися танцями на жердині можна почати в будь-якому віці. Існує маса чемпіонатів, де можна виступати. Зараз активно в цьому напрямку танців приєднуються і діти. Танець на пілоні крім гнучкості відмінно тренує витривалість, пластику і дозволяє швидко схуднути.

Пол денс - більше, ніж фітнес: відео добірка

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Габовська Наталія