Премія «Впливові Жінки Харківщини»: як прошла подія

Премія «Впливові Жінки Харківщини»: як прошла подія
Премія «Впливові Жінки Харківщини»

25 березня в Харківському Дипломатичному клубі пройшла перша Церемонія нагородження «Впливові Жінки Харківщини».

Це новий проєкт, який презентував глянцевий журнал LUXURY 5 stars. Кожна з Жінок, учасниць проєкту #ВпливовіЖінкиХарківщини – це втілення мудрості, шаленого кохання до своєї родини та близьких серцю людей, величезної віри в свою професію, любові до кожного, з ким перетинається багатолюдними вулицями рідного Харкова. Кожна з них пройшла свою школу життя, побудувала успішну компанію, привнесла в Харків нову енергетику. Кожна з них – любляча матуся, кохана, улюблена дочка, поважна керівниця, та неймовірно красива!

Завдяки цим Жінкам народилась книга-історія «Впливові Жінки Харківщини», том 1, 2021рік, яку презентували на урочистому заході. Ця книга-історія – як нагадування про силу, яка стала непереможною завдяки Жінці. Ця книга, про історії Жінок, що становлять та прикрашають місто Харків. Пройде зовсім небагато часу, десь 10-15 років – світ вже буде зовсім іншим, про багато які речі ми будемо згадувати лише за допомогою сімейних альбомів, а соціальні мережі, можливо, нагадають зовсім невеличкі моменти з нашого життя. Тому ця книга – це історичний момент, саме вона, зможе розповісти нащадкам про те, якою була Жінка та її вдача на початку 20 років ХХІ століття. Як вона одягалась, про що мріяла, чим була наповнена, та як відстоювала своє місце під сонечком.

Організатори заходу: Глянцевий журнал LUXURY 5 stars
Генеральний партнер: РК «Харків на долонях»

Місце проведення: Харківський Дипломатичний Клуб
Офіційні партнери проєкту:
мережа ресторанів NIKAS GROUP – ресторан першої величини NIKAS, сімейний ресторан Café Gulliver, кав’ярня-кондитерська CAFÉ TORY
Продюсерський центр Олега Орлова
Маркетингова агенція Consulting Communications
Агентство інтернет-маркетингу LOBSTER
Karitza Music Group
Кондитерська фабрика «Кондитер Т Престиж»
Торговий Дім «Вина Мира»

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на MODISTA
Ще редакція MODISTA рекомендує прочитати:  

© По материалам modistaa.org


КОМЕНТУЙ

Victoria Egorova

Журналіст